Hakkımızda

DÇ Mühendislik, sürekli iyileşme ve gelişmeyi firma kültürünün temellerine oturtarak kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Gelişen teknolojinin getirdiği gereklilikleri firmamız başarı ile yapmaktadır. Bu başarının sırrı ise nitelikli işgücü, iyi ekipman ve kaliteden ödün vermeme prensibimizin altında yatmaktadır.

DÇ Mühendislik olarak; enerji, elektronik ve inşaat başlıkları altında birçok hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin hepsi, ilgili alanda eğitim almış ve uzman olan kişiler tarafından sizlere verilmektedir. Çalışanlarımızın hepsi alanlarında daha evvel birçok iş yapmış ve deneyim kazanmış kişilerdir. Kaliteden asla ödün vermeden, teknoloji ile sürekli gelişerek sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak, firmamızın adının bugünlere gelmesini sağlamıştır. Kar odaklı işletme değil, müşteri odaklı işletme olmak; firmamızı insan odaklı bir işletme haline getirmiştir. Para kazanma kaygısı ile değil, insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama kaygısı ile hareket etmekteyiz. Bu nedenle de kaliteli hizmet ve müşteriler ile sağlıklı iletişim, firmamızın dayandığı iki yıkılmaz ayaktır.

Müşterilerimiz bizler için sadece müşteri değil, aynı zamanda iş süreci boyunca birer yol arkadaşıdır.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde ve en üst düzey kalitede karşılamak bizim birincil görevimizdir. Bu görevimizi yerine getirebilmek için, buna bağlı başka görevlerimiz vardır. Bunlardan en önemli olanı teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektir. Çünkü mühendislik alanı, her geçen gün değişen ve gelişen bir alandır. Dünyadaki ve ülkeleri gelişmelerin takibi işletmemize olumlu olarak yansımaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken bunu müşterilerimizin cebini yormadan, uygun fiyatlar ile yapmaya çalışmayı da kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. En iyi şekilde, en uygun fiyata, en kaliteli hizmeti sunmak için tüm ekibimiz ile çalışıyoruz.

Vizyon

Enerji, elektronik ve inşaat alanında hizmet veren ulusal bir firma olmak birinci vizyonumuzdur. Türkiye’nin her noktasına kaliteli bir hizmet ulaştırabilmek, bize bir başka kapı olan global piyasanın kapılarını açacaktır. Türkiye’nin tüm illerine hizmet verdikten sonra, komşu ülkeler ve ardından tüm dünya ülkeleri ile beraber çalışıp, işbirlikleri yapmayı amaçlıyoruz.